JSL: Jagodina slavila na Karabumi

Fudbaleri Jagodine slavili su na Karaburmi protiv OFK Beograda sa 1:0 u 12. kolu Jelen Superlige.

Izvor: B92, zvanièni sajt

Subota, 13.11.2010.

19:27

Pobedonosni gol na utakmici postigao je Vladimir Đilas u 17. minutu, a od tada su mreže na Karaburmi mirovale.

Iako su fudbaleri OFK Beograda krenuli ofanzivnije od starta, i iako su imali prilike, Đilas je posle asistencije Beljića zatresao mrežu Šaranova i gosti su poveli sa 1:0.

Domaćini su napadali, ali su Jagodinci bili sigurni u odbrani, uz mnoštvo faulova. Đilas je ponovo imao priliku da povisi prednost svoje ekipe, ali je u 38. minutu Šaranov bio uspešniji. U drugom poluvremenu nastavilo se u istom ritmu, ali bez pravih šansi na obe strane do kraja susreta.

Jagodina zauzima šesto mesto na tabeli Jelen Superlige sa 18 bodova, dok OFK Beograd deveti sa tri manje.